NBA podcast Druhej Lajny

Čo všetko sa dozviem v tomto skvelom podcaste? Dobrá otázka ! V NBA podcaste Druhej Lajny, ťa čakajú reporty všetkého, čo sa deje v aktuálnej NBA a takisto profesionálne analýzy jednotlivých hráčov a tímov. Ak si ešte nepočul rýchlo to naprav!

V dnešnom podcaste sme prebrali dopodrobna duel medzi Spurs a Lakers, dotkli sme sa streľby za tri body u niekoľkých hráčov, spomuneli Curryho historický zápis a pozreli sa na hru a doterajšie výkony Warriors a Hawks.

 

V dnešnom podcaste sme prebrali nepríjemne novinky v Suns, Blazers a príjemný míľnik v trénerskej kariére Doca Riversa. Porozprávali sme sa o tom či veríme streleckým výkonom Tylera Herra, víťazstvám Golden State Warriors a prehrám Timberwolves. Maťo sa dnes zameral na tím z Brooklynu, Ľuboš na tím z Colorada, Dosty na anketu s kým by si šiel na pivo a Kiko na otázku kto podľa nás po 10-tich zápasoch získa titul.

Podcast opäť vo štvorici. Pozreli sme sa na zmenu pravidiel v NBA, trápenie Lakers a Damiana Lillarda, defenzívu Raptors, potenciál Kings a prekvapenie z Washingtonu.

 

Prvý NBA týždeň je za nami. V podcaste sme prebrali najnovšie predĺženia kontraktov, postúpenie Chrisa Paula a Carmela Anthony v historických tabuľkách, a kontroverzný zoznam 75-tich najlepších hráčov v histórií ligy. Keďže začala opäť sezóna pozreli sme sa na tímy ktoré nás zaujali. Venovali sme sa napríkladi Mavs, Wizards, či Sixers. Samozrejme, nesmela chýbať rubrika hráč týždňa.

Posledný podcast v “offseason” sa týkal tímov na ktoré sa tešíme. Spomenuli sme Pacers, Wizards, Magic, Bucks, Warriors, Kings či Spurs. Takisto sme sa pozreli na hráčov, ktorí môžu mať pred sebou zaujímavý rok, či už pozitívne alebo negatívne. Na koho sa tešíte vy?

Moderátor podcastu

Kontakt

Telefón

0910677882

Email

druhalajnapodcast@gmail.com