NBA podcast Druhej Lajny

Čo všetko sa dozviem v tomto skvelom podcaste? Dobrá otázka ! V NBA podcaste Druhej Lajny, ťa čakajú reporty všetkého, čo sa deje v aktuálnej NBA a takisto profesionálne analýzy jednotlivých hráčov a tímov. Ak si ešte nepočul rýchlo to naprav!

Tentokrát sme prebrali nové kontrakty pre Josha Harta, Marcusa Smarta, Joela Embiida a Roberta Williamsa III a rozobrali sme aj výmenu Patricka Beverleyho do Timberwolves a príchod Culvera a Hernangomeza do Grizzlies. Nechýbal zoznam top 10 “SG” v lige. Kto sa dostal do najlepšej pätice?

V dnešnom podcaste sme prebrali novinky, ktoré sa udiali v NBA v poslednom týždni a takisto sme vytvoril rebríček najlepších rozohrávačov sezóny 2020/2021. Kto je podľa nás najlepší rozohrávač ligy? Kto sa naopak nedostal do najlepšej desiatky? Najväčšia debata sa strhla o umiestnení Chrisa Paula.

V dnešnom podcaste sme rozdelili tímy, ktoré podľa nás majú zatiaľ dobrú offseason, zlú offseason a takisto tímy, ktoré podľa nás nespravili dostatok. 6 tímov sa dostalo do kategórie dobrá offseason, 5 tímov do kategórie zlá offseason a kde boli ostatné?

V dnešnom podcaste sme odpovedali na niektoré z vašich otázok, zhrnuli sme NBA draft a takisto sme prebehli podpisy prvých dvoch dní NBA “off-season”. Kto podľa nás vyhral NBA draft? Ktorý podpísaný hráč nás najviac prekvapil?

V priebehu podcastu sme zisitili, že práve NBA draft bol nás úplne prvý podcast. Takže už druhá predpoveď NBA draftu v podaní Druhej Lajny. Na prvej štvorke sme sa relatívne zhodli a potom už sme sa snažili si obhájiť akýkoľvek výber. Kto bude podľa vás nakoniec prvý výber a kto skončí ako najlepší hráć? 

Moderátor podcastu

Kontakt

Telefón

0910677882

Email

druhalajnapodcast@gmail.com