Euro Step

Euro step je rafinovanejšia a zábavnejšia podoba najbežnejšieho zakončenia v basketbale, dvojtaktu. V podcaste „Euro step“ vám Tomáš s Peťom rafinovane a zábavne predostrú dianie v Eurolige, prinesú zákulisné informácie a zanalyzujú dianie na euroligových plabovkách.

 

 

Jednoducho, malý krok pre človeka, veľký Euro Step pre ľudstvo!:)

V dnešnom diely sme sa podrobne pozreli na zápasy CSKA – Maccabi a Fenerbahce – Miláno. Zamysleli sme sa nad dôvodmi mizérie vo Feneri.a rozplývali sme sa nad ľúbivou hrou Maccabi. Naštartoval sa obhajca z Efesu k obratu v sezóne?

 

V dnešnom diely sme prebrali zápasy z oboch koncov tabuľky, pričom sledovanie hry Baskonie silno neodporúčajú dvaja z dvoch podcasterov Eurostepu. Rozobrali sme pozíciu potenciálne ohrozených trénerov v Baskonii a Efese a predebatovali sme trénerské rukopisy niektorých popredných euroligových tímov. A ozaj, počúva nás aj Fero? Fero, ozvi sa!

 

Po ďalšom dvojkole už v Eurolige nie je družstvo bez prehry, favoriti na titul strácali body. Najhoršie obišlo CSKA a Efes. Naopak na víťaznej vlne momentálne surfuje Bayern, ASVEL a Maccabi.

Robí si NBA zálusk na Euroligu? CSKA a Miláno ostávajú aj naďalej neporazení, návrat post-covidového Lučiča, obhajca konečne zvíťazil…a Tomáš vyhral sushi!:)

 

Anadolu má aj po prvom dvojkolovom týždni prekvapujúco nulu v kolonke výhier. Naopak, Barcelona pretancovala cez tento extrémne ťažký týždeň s dvoma výhrami po predĺžení. Toto ako aj ďalšie zaujímavosti sme prebrali v tohto týždňovom diely Eurorostepu. Do vypočutia, priatelia!

Moderátor podcastu

Kontakt

Telefón

0910677882

Email

druhalajnapodcast@gmail.com