Bolo to dávno

Podcast „Bolo to dávno“ sa zaoberá histórickými udalosťami v NBA. Zaujímavé play-off série, príbehy a kariéry v lige, ktorá píše príbehy už 75 rokov. Každú sobotu sa môžete tešiť na tento typ obsahu!

V dnešnej časti Bolo to dávno Dosty s Kikom priblížili kariéru jedného z najlepších hráčov všetkých čias. Jedná sa o Earvina Magica Johnsona, legendárneho rozohrávača Los Angeles Lakers, ktorý je mnohými považovaný za najlepšieho hráča na svojej pozícii. Počas svojej hráčskej kariéry získal mnoho ocenení a niekoľkokrát pomohol doviesť Lakers k titulu.

V dnešnej časti Bolo to dávno Kiko a Dosty v rámci Olympijských hier rozoberali vývoj Amerického národného mužstva od čias Dream Teamu až po súčasnosť. V dnešnom podcaste sa dopočujete niečo o legendách basketbalu ako Michael Jordan, Magic Johnson, Jason Kidd, Kobe Bryant. Dozviete sa ktorý tím USA bol podľa Druhej lajny najlepší a ktorému tímu trošku chýbala kvalita oproti minulým rokom.

V dnešnej epizóde Bolo to dávno sa Dosty a Luboš venovali tímu Phoenix Suns, ktorý si zatiaľ ešte na titul nesiahol napriek tomu, že v minulosti zažil niekoľko úspešných ťažení v playoff, na čele s hráčmi ako Charles Barkley, Steve Nash a v súčasnosti Devin Booker a Chris Paul. Práve aj o kariérach týchto hráčov a ich tímoch sa v dnešnej časti dozviete niečo viac.

V dnešnej časti sa Kiko a Dosty venovali redraftu hráčov z roku 2009. V podcaste sa okrem známych hráčov ako Steph Curry, James Harden či Blake Griffin dozviete niečo aj o možno menej známych, no stále veľmi kvalitných hráčoch ako Ty Lawson, ktorý obliekal dres Denveru Nuggets či Darren Collison známy najmä zo svojho pôsobenia v Pacers a Kings.

V dnešnej časti sa Kiko a Dosty venovali najväčším draftovým sklamaniam minulej dekády (2010-2019) a zaspomínali na hráčov ako Anthony Bennett, Jabari Parker či Thon Maker. V časti sa taktiež dozviete niečo o histórií daných hráčov, dôvody prečo boli zvolený na drafte tak vysoko a taktiež prečo nenaplnili očakávania.

Moderátor podcastu

Kontakt

Telefón

0910677882

Email

druhalajnapodcast@gmail.com