Bolo to dávno

Podcast „Bolo to dávno“ sa zaoberá histórickými udalosťami v NBA. Zaujímavé play-off série, príbehy a kariéry v lige, ktorá píše príbehy už 75 rokov. Každú sobotu sa môžete tešiť na tento typ obsahu!

V dnešnej časti Bolo to dávno Dosty a Tomáš prebrali kariéru jednej z najväčších európskych hviezd Paua Gasola, ktorý je známy najmä svojím pôsobením v tíme LA Lakers. V podcaste sa dozviete o jeho pôsobení v NBA ako aj eurolige a v národnom drese. Dozviete sa aj o jeho vzťahu s Kobe Bryantom a jeho vplyvu na úspešný tím Lakers, s ktorým získal niekoľko titulov.

V dnešnej časti bolo to dávno Dosty a Maťo rozobrali draft NBA z roku 2007. V ňom sa chalani venovali hráčom ako Kevin Durant, Marc Gasol, Joakim Noah a viacerým zvučným menám. V časti sa taktiež dozviete prečo je to Maťov obľúbený draft, kde sa radí KD na listine najlepších hráčov všetkých čias.

V dnešnej časti Bolo to dávno Dosty a Kiko prebrali kariéru jednej z najväčších legiend NBA a Chicaga Bulls, Scottieho Pippena, ktorý sa stal po boku Michaela Jordana ikonou NBA. V podcaste sa dozviete o kariére Scottieho v drese Portlandu Trail Blazers, dozviete sa o jeho nevýhodnom kontrakte a jeho vplyve na jeden z najsilnejších basketbalových tímov všetkých čias.

V dnešnej časti bolo to dávno sa Dosty a Maťo venovali finále NBA z roku 2007, kde si zmerali sily celky Cleveland Cavaliers na čele s LeBronom Jamesom a celok San Antonio Spurs s legendami ako Tim Duncan, Tony Parker a Manu Ginobili. V epizóde sa dozviete, či si Tony Parker zaslúžene domov odniesol ocenenie MVP, ako hodnotíme priebeh celého ročníku playoffs aj kam smerovali ďalšie kroky obidvoch organizácií v nasledujúcich sezónach.

V dnešnej časti Bolo to dávno sa Dosty s Ľubošom venovali redraftu z roku 2008. V epizóde sa dozviete, kde sa v rámci tohto draftu radia podľa chalanov hráči ako JaVale McGee, Russell Westbrook, Eric Gordon a mnoho ďalších známych hráčov.

Moderátor podcastu

Kontakt

Telefón

0910677882

Email

druhalajnapodcast@gmail.com